רעיונות יצירתיים למתנה לסבא וסבתא

הנך נמצא כאן:

עוד על רעיונות יצירתיים למתנה לסבא וסבתא:

- הרצאה מרתקת לחגיגה
תוכן [ הסתר ]

סבא וסבתא היקרים הם האנשים שאנחנו הכי אוהבים. הילדים תמיד שמחים להגיע אליהם כדי לקבל מתנות ואהבה גדולה, המבוגרים אוהבים לבוא אליהם כי שם הם מוצאים את פינת הילדות שלהם, את הנחמה של זוג הורים רגועים ומלומדים וגם את העזרה בכל דבר אפשרי, הודות לניסיונם העצום בחיים.

אבל, מה קונים לסבא וסבתא כמתנה? פתאום, אין שום תשובות. זה לא פשוט, משום שלפעמים אנחנו שוכחים שהם לא אוהבים רק לתת אלא גם לקבל. אבל, אחרי מחשבה קצרה אפשר למצוא כמה דברים בהחלט מעניינים. ריכזנו כאן רעיונות יצירתיים, מי יותר ומי פחות, שיעזרו לכ לדעת מה לקנות בפעם הבאה שאתם באים לבקר.

משהו לבית

את סבא וסבתא תמיד אפשר לפנק במשהו לבית שעדיין אין להם: טלוויזיה חדשה וגדולה שתהפוך את הישיבה מול המסך לכיפית יותר, אגרטל יפהפה לשים בפינת הישיבה, סט של כלי הגשה, מוצרי חשמל שימושיים ועוד ועוד. כל אחד מאלו יעשו את העבודה ללא ספק.

משהו לגינה

סבא וסבתא נתפסים תמיד כבני זוג שיש להם גינה מטופחת. אז אם גם לכם יש סבא וסבתא כאלו, תוכלו לפנק אותם במשהו שינעים את השהות שלהם בגינה הזו: כלי גינון לשעת רצון, נדנדת עץ מפנקת לרגעי השלווה, פרח יפהפה שילבלב בחצר שלהם ועוד ועוד.

משהו לבילוי

תתפלאו, אבל גם סבא וסבתא אוהבים לצאת לפעמים מהבית, לבלות וליהנות 'ממש כמו הצעירים'. אז קנו להם כרטיסים לסרט, להצגה מומלצת, להופעה מוצלחת או אפילו לחופשה בארץ או בחו"ל. הרי אלו האנשים שצריך להשקיע בהם יותר מכל, לא?

משהו משפחתי

כאן, כמות האופציות בלתי נגמרת. ראשית, אפשר לרכוש עבור סבא וסבתא תמונת קנבס יפהפייה שעליה יוצגו שניהם, או למשל הנכדים האהובים. זו תהיה מתנה מרגשת שהשניים לא ירצו להסיר מהקיר לעולם.

אפשר גם להכין עבורם אלבום תמונות מעוצב ומשפחתי, ובו התמונות של כל הנכדים, הילדים וכדומה. אלו יכולים להיות אוצרות של ממש עבור השניים, משהו שיזכיר להם את הדרך הארוכה שעשו ואת המשפחה שבנו לתפארת.

משהו נוסטלגי

סבא וסבתא יכולים להפליג על גלי הנוסטלגיה שעות רבות. אפשר לעזור להם בכך, על ידי הכנה או רכישה של דיסק ובו שירים אהובים מפעם - השירים שיזכירו להם כמה מהרגעים הטובים ביותר בחייהם. גם ספר טוב או DVD של סרט ישן יכולים בהחלט לעשות את העבודה באותה מידה.

משהו מפנק

גם - ואולי בעיקר - בגיל מבוגר, סבא וסבתא יוכלו ליהנות מאוד מפינוק אמיתי שייתן לגוף שלהם להרגיש שוב איך זה שמטפלים בו כראוי. מצד אחד, אפשר לפנק אותם ביום ספא גדוש בטיפולים ומצד שני, אפשר להביא את הספא אליהם הביתה ולפנק אותם במכשירי עיסוי שונים. הם לא יפסיקו להודות לכם ולהתענג.

משהו אישי

אמנם אנחנו מדברים כל העת על סבא וסבתא כזוג שאינו נפרד לעולם, אך חשוב לזכור שמדובר בשני אנשים שעומדים בזכות עצמם. בהתאם, יש להם גם אהבות משלהם, תחביבים והנאות קטנות. תוכלו למקד את המתנה הבאה במשהו אישי יותר ולקנות להם חכה חדשה, זוג אופניים, תקליט ישן ואהוב ואפילו פטפון - אם מדובר באוהב מוזיקה אמיתי.

מתנות נוספות 

המתנה האידיאלית למוחות קטנים וסקרנים: מגדל הלמידה

מתנות יום הולדת

עיצוב בלונים ליום הולדת