צימר זוגי מפנק

הנך נמצא כאן:

מחפשים רעיונות של מתנות מפנקות? לקראת חגיגות השנה שלי ושל בן זוגי, החלטתי להעניק לנו מתנה משמיים – צימר זוגי מפנק.

לקחתי על עצמי את המחויבות הקשה של איתור הלוקיישן המושלם לאירוע, והתחלתי לשוטט ברשת האינטרט ולבדוק הצעות פוטנציאליות של צימרים רומנטיים בפורטלים השונים.

החיפוש אחר הצימר המושלם בתקציב הנכון איננו דבר של מה בכך, הוא כרוך בטלפונים רבים, השוואת מחירים ועוד כהנא וכהנא סידורים מייגעים.

בתחילת החיפושים הייתי משוכנעת שאמצא לי ולבן זוגי צימר זוגי מפנק ורומנטי באזור ראש פינה, אך אבוי, בעודי מחפשת צימרים בראש פינה, נתגלה לי שהצימר שפנטזתי עליו, תפוס. ואני רציתי את הטופ שבטופ. ולכן, לא התייאשתי, אזרתי כוח, ותוך שניות ספורות, מצאתי את אחד הצימרים הקסומים ביותר בארץ, המתפקד כמעין מלון בוטיק שכזה, הידועה בשם המלכותי "כנען וילג' " - אחוזת פינוק, ספא ורומנטיקה קסומה ברמת הגולן, אהבה בשחקים - "בדיוק מה שציווה הרופא".

ולצערי, התכנונים המורכבים לא הסתיימו במציאת מקום הלינה הקסום, אלא נמשכו אל מלאכת ה"בוקינג" המורכבת של אטראקציות רומנטיות בצפון. כהרגלי בקודש, אני לא בוחלת באמצעים ומחפשת אחר האטראקציות הכי מרתקות שיש בצפון, כדוגמת: רכיבה על סוסים, טיול טרקטורונים, החלקה על הקרח, סקי בחרמון, ביקור ביקב אמפורה, ועוד.

ובכן, לאחר שסגרתי את כל הפינות, וארגנתי לנו יופי של טיול ברמת הגולן והסביבה ולינה רומנטית בכנען וילג' - צימר זוגי מפנק וקסום במיוחד, כל שנותר לי לעשות, הוא להפתיע את אישי היקר, וליהנות סוף כל סוף, מזמן איכות זוגי.

ובכן, ארזתי את קוקי והמזוודות ויצאנו לנופש בוולוו סטיישן הישנה והחמודה שלנו, שכמובן, סירבה משום מה ? להתניע. לאחר מספר ניסיונות ותפילות הטרנטה החביבה שלנו שבה לחיים, ואנחנו נסענו מביתנו התל- אביבי הקט, שמחים ומאושרים.

הדרך צפונה הייתה רצופה בעצירות ביניים רבות, לצד נופים ירוקים ועוצרי נשימה שהמתיקו את דרכנו בכביש בדרך אל צימר זוגי ומפנק בכנען וילג'.

אחרי שלוש שעות של הצפנה, הגענו למחוז חפצנו – אחוזת כנען וילג' ספא הקסומה.

את סוף השבוע החלומי הזה אני ובן זוגי לא נשכח, סיירנו ביקב אמפורה הרומנטי, ביקור של שכרון חושים ביקב הטוסקני היפהפה אי שם במורדות הרי הכרמל, אחר כך סעדנו בראש פינה במסעדת מוסקט בניצוחו של השף חיים טיבי, לקראת הערב טבלנו בג'קוזי המפנק ושתינו את שאריות היין שנותרו מיין הקברנה של אמפורה.

למחרת, השכמנו קום וסעדנו ארוחת בוקר זוגית מפנקת ורומנטית במיוחד בוילג', ומשם המשכנו לטיול הסוסים שהיה סופר מהנה.

בערב, חזרנו לביתנו עייפים אך מרוצים, ומלאי כוח ואנרגיות זוגיות מחודשות הודות לנופש הקסום בצפון באחוזת כנען וילג' – צימר זוגי מפנק, המתאים לזוגות שרוצים לחגוג בקלאס.