סדרות מצוירות מקוריות - תוכן איכותי לילדינו

הנך נמצא כאן:

בעולם דיגיטלי מלא באפשרויות שונות, חלקן טובות לילדינו, וחלקן פחות, עולה הצורך לספק לילדים תוכן איכותי – אך איך נדע לבחור את התוכן המתאים ביותר לילדינו? BIGI היא אפליקציית תוכן לילדים בעלת מגוון רחב של תוכניות טלוויזיה, סדרות וסרטים, תכנים איכותיים ובלעדיים, עם אלפי שעות של תוכן מהארץ ומהעולם. הצפייה באפליקציה שלנו מתאפשרת בסמארטפון, טאבלט וטלוויזיות חכמות (עד שבעה מכשירים!) בכל מקום ובכל זמן. באמצעות האפליקציה שלנו, תוכלו להיות בטוחים שהתוכן שהילדים שלכם מקבלים הוא איכותי ומתאים עבורם.

בערוץ שלנו תוכלו גם "לפגוש" את קובי פרג', שחקן ויוצר, אותו אנחנו מכירים לא רק מהסדרה המצליחה "הפיג'מות"  אשר עלתה לאוויר ב-2003, אלא גם מהכוכבים של ערוץ הילדים, וכמובן, הכוכבים של ביגי. אנו מציעים תוכן רב של סדרות מצוירות מקוריות וכמובן – איכותיות ומלמדות.

"האחים דה-גמה"

האחים דה-גמה, על שמו של מגלה הארצות וואסקו דה-גמה, היא סדרה קומית מצוירת בת 12 פרקים בה מככב קובי פרג' בתפקיד אסי "אסקי" דה-גמה, האח הבכור והרציני, לצידם של אילן רוזנפלד (אמיר – מירמיר – דה-גמה) ועודד פז (מרקו דה-גמה). כל אחד מ-12 פרקי הסדרה מציג מדינה אחרת בעולם וכך לומדים הילדים מידע בסיסי על אותה מדינה באופן לימודי והומוריסטי בה בעת.

איפה אפי?

"איפה אפי?" היא תכנית מצוירת ומדובבת שמתבססת על הסדרה "איפה אפי" מ-1994. אפי ואפרת, הם חברים בארגון קוסמים בינלאומי, המטיילים יחד בעולם ומכירים את התרבויות השונות בתבל, תוך שהם פותרים תעלומות. הסדרה מציגה תוכן איכותי במסגרתו ילמדו ילדיכם על תרבויות שונות בעולם.

וואו זה מדהים!

רוצים לבצע ניסוי, פאזל, משחקי מחשבה, או שלל פעילויות מפתחות מחשבה אחרות? "וואו זה מדהים!" היא תכנית מדובבת שמתחקה אחרי ילדים בעלי אומץ וסקרנות, המבצעים טריקים וקסמים מרתקים דרך ניסויים מדעיים. "וואו זה מדהים!" מבטיחה שילדיכם יצרכו תוכן מלמד, איכותי, ומפתח מחשבה.

תגליות

תגליות, גם היא סדרה מדעית על האריסון, נער עם ידע רב שהולך וחוקר על כל תחום שאותו הוא רוצה להכיר יותר לעומק. בסדרה הוא עונה על השאלות המעניינות ביותר על כל מה שקורה סביבנו, וחושף בפני הילדים מידע ועובדות חדשות על העולם – מאנרגיה סולארית, דרך צבעים, חרקים, הירח, שינה, ועד יכולותיהם של ספורטאים, תוך שהוא מארח מומחים בתחום המסבירים על כך. מיותר לציין גם כאן שמדובר על תוכן איכותי במיוחד לילדיכם.

בוחרות במדע

הסדרה, כשמה כן היא, פונה לילדות וילדים שרוצות ורוצים ללמוד יותר על המדע. היא מתארת את חייה של גלי (אליענה מגון), ילדה חכמה, מצחיקה ומגניבה שמאוד אוהבת מדעים. בפרקים השונים היא מציגה לאבא שלה (ליאור רז) ולצופים, כיצד המדעים עוזרים לה לפתור בעיות שונות.

אין דברים כאלה

לביא זיטנר, בתפקיד יונתן, ובן פרי, בתפקיד איציק, מככבים בסדרה "אין דברים כאלה" על חברים טובים שמתעניינים בהמצאות ופטנטים. הם מקימים את חבורת "אין דברים כאלה" ומארחים ילדים שהמציאו המצאות מיוחדות. בפרקים השונים יתארחו הילדים, שילמדו על ההמצאה שלהם ויעזרו לנו להבין איך היא עובדת, כאשר בנוסף אליהם, יגיעו ילדים נוספים להתחרות בטריוויה על נושא התוכנית. בצפייה ב"אין דברים כאלה" יקבלו ילדיכם תוכן איכותי וחוויה המשלבת סדרת קומדיה עם מידע מדעי מעשיר ומלמד.

אז למה אתם מחכים?

הצטרפו אלינו ופגשו עם ילדיכם את הכוכבים הגדולים ביותר, המככבים בסדרות הכי שוות ואיכותיות שיש לנו להציע.