מתנות פרסונליות

הנך נמצא כאן:

כולם אוהבים לקבל מתנות מחברים, מקרובי משפחה וגם ממקום העבודה. בשנים האחרונות אפשר לקבל מתנות מגוונות כאשר על כל אחת מהן מודפס שמו של מקבל המתנה וזו תחושה נפלאה לקבל מתנה שהיא ייעודית רק עבורך.

הקידמה בחיינו

הטכנולוגיות החדשות בתחום ההדפסה כמו מדפסות הלייזר, מאפשרות לבצע הדפסות על סוגים שונים של חומרים, כמו לדוגמה על בדים בדרגות עובי שונות, מתכת, עץ, פלסטיק ועוד. בדרך זו כל אדם מקבל מתנה מעוצבת ונחוצה ששמו מוטבע על המוצר האישי ולכן הוא מרגיש אהוב ומאושר.

חשיבה על קניית מתנה

לקראת יום הולדת, יום נישואין או כל חגיגה אחרת של אדם אהוב, אנשים רבים מחפשים את המתנה האולטימטיבית שבעל השמחה ישמח לקבל אותה והיא תשרת אותו. האפשרויות הן רבות מאד ולכן קל מאד להגיע להחלטה על הפריט האולטימטיבי שהוא בדיוק מה שאדם זה צריך.

לאחר מכן מעבירים לגורם המדפיס את שמו של החוגג או תמונה שלו, ואנשי המקצוע של האתר או של חנות הצילום, משבצים זאת במיקום הטוב ביותר על גבי המוצר. מדובר בהליך קל, פשוט ומהיר ותוך פרק זמן קצר המתנה כבר נמצאת ברשותו של המזמין והוא יכול לתכנן את המועד שבו הוא יגיש את המתנה הנהדרת.

למי מתאים לתת מתנות פרסונליות?

כל אחד ישמח לקבל מתנות פרסונליות כמו לדוגמה תמונה משפחתית יפה שתוצב על השולחן המשרדי במקום העבודה, על ספלים ביתיים או משרדיים, כדי שכולם ידעו למי שייך ספל זה או אחר. אפשר להטביע את השם גם על מחזיקי מפתחות, שמשיה לים, כדורי ספורט ואין ספור פריטים אחרים.

אחת ההצלחות הגדולות של מתנות פרסונליות היא כמתנות סוף שנה בגני הילדים ובבתי הספר. כל הילדים שמחים לקבל הדפסה על ציור יפהפה שלהם, על תיק לגן, כובע, תיק גב לכיתה א', בקבוק מים, קופסה עבור אוכל, שעון מעורר, קלמר, צידנית קטנה ועוד. הילדים נהנים מהעובדה שזהו פריט ייעודי עבורם והם מאושרים להשתמש בכל אחד מהם.

הדפסה על חולצות צוברת תאוצה כיוון שרבים מעוניינים להדפיס חולצות ספציפיות עבור מי שסיים את לימודיו בבית הספר, מי שסיים קורס בצבא, מי שקיבל דרגה, סיים את התואר ועוד. בני המשפחה והחברים מזמינים כמה חולצות זהות עבור כל מי שמגיע למסיבת הסיום או לטקס וכך מי שמסיים את המסלול או את לימודיו, מאושר לראות את כל הסובבים אותו בחולצה יפהפייה שיש בה בדרך כלל ציורים צבעונים ומיוחדים, אשר מתארים את הפעילות של אדם ייחודי זה.

מתנות בחגים

בעבר מקומות העבודה הגישו לעובדים מתנות בשני חגים בלבד, בראש השנה ובחג פסח. אך בשנים האחרונות חל שינוי ומקומות העבודה מעוניינים להדק את הקשר עם העובדים ולהביע את ההערכה שלהם גם בחגים נוספים. זו הסיבה שהעובדות מקבלות מתנות ליום האם כמו סינרים עם הדפסה של שמן, חולצות הומוריסטיות, תמונות יפהפיות עם השם שלהן, תיקים לנשיאת הלפ טופ ועוד.

כך מקבלים העובדים גם מתנות ליום האהבה והם נהנים לחלוק אותן עם בני הזוג או בנות הזוג שלהם. ההיצע הוא גדול מאד ויש מתנות פיזיות כשהשם מודפס עליהן וגם שוברים להופעות איכותיות, ליום ספא, סוף שבוע בצימר בצפון, או כל הפתעה מדליקה אחרת.

מתנות לכל אדם ובכל עת

אופציה זו יכולה להיות מתנה ייחודית מאד עם ערך מוסף למקבל המתנה שמרגיש שהוא קיבל מתנה ייעודית שהושקעה בה מחשבה רבה תוך התאמה אישית עבורו.