מתנות מיוחדות

הנך נמצא כאן:

עוד על מתנות מיוחדות:

- אתנחתא של סרט
- המתנה האידיאלית למוחות קטנים וסקרנים - מגדל הלמידה
- הרצאה מרתקת לחגיגה
- הרצאות מצחיקות
- חדר VIP מפנק בבית מלון
- מגשי פירות חתוכים
- מסורת תכשיטים ומה שבניהם
- עיצוב בלונים ליום הולדת
- צימר זוגי מפנק
תוכן [ הסתר ]

מתנות מיוחדות באמת...

מתנות מיוחדות הן לאו דווקא מתנות יקרות, או פנטזיות בלתי מושגות, אלא מדובר במתנות המתאימות לאנשים שאנחנו באמת אוהבים ומעריכים, מתנות לגבר, מתנות לחבר או לאישה. מתנות מיוחדות בניגוד למתנות "רגילות" הן מתנות המכילות מנה גדושה של אהבה, ים של שמחה, יום כיף ורגע קטן של אושר. קניית מתנה היא כבר אינסטינקט מושרש בקרב כל אנשי החברה המערבית, אם כך מדוע כל כך קשה לנו למצוא מתנות מיוחדות ?, על פניו אין זה פלא, הרי למי יש זמן להשקיע ולחשוב באמת על מתנה מהסרטים? כל שעלינו לעשות זה לקחת את הארנק לצאת לקניון ולהרים את הפריט הראשון שנקלה בדרכנו, ואומנם אפשר אחרת ? מסתבר שכן. במדריך הבא, נציג למענכם מספר רעיונות של מתנות מיוחדות באמת, כאלו ששווה להשקיע בהם מעט יותר כסף ומחשבה, על מנת לרקום מתנה נפלאה ומיוחדת.

מתנות מיוחדות מהסרטים....

  • וידאו קליפ – לא מדובר בעוד קליפ מימי החתונה, אל דאגה! אם ברצונכם ליצור מתנות מיוחדות לילדכם, או לבן זוגכם, תוכלו לעצב וידאו קליפ מדליק המבוסס על שיר אהוב במיוחד, ולהפוך את נמען המתנה לכוכב MTV אמיתי.
  • סרט קצר – עוד רעיון נפלא למתנה מיוחדת, הוא הפקת סרט קצר עלילתי או תעודה בו הכוכב הראשי הנו לא אחר מאשר נמען המתנה. תוכלו לבסס את הסרט על עלילה הוליוודית מוצלחת כמו: סרטי ג'יימס בונד, מסע בין כוכבים, גברים בשחור, טיטאניק, אישה יפה ועוד, ולהפיק סרט קצר שיהיה מזכרת מתוקה ונפלאה לכל החיים.
  • סרט מצויר – אם אתם מחפשים מתנות מיוחדות באמת הרי שסרט מצויר הנו מתנה מיוחדת בהתגלמותה. אם יש לכם כישרון ציור פנומנלי, תוכלו לעשות זאת בעצמכם, אולם אם לאו, מוטב שתפנו לאיש מקצוע אשר ישמח להפיק עבורכם סרט מצויר קצרצר, בו הדמות הראשית הינה קריקטורה בהשראת נמען המתנה.

מתנות מיוחדות השזורות במילים...

מילים הן דרך להביע את השקפת חיינו ואת סערת הרגשות המתחוללת בקרבנו, אז אם נולדתם אם כישרון כתיבה, או אם אתם מוכנים לסמוך על אנשי מקצוע שיחברו עבורכם את המילים המתנות הבאות עשויות להיות מתנות מיוחדות ובעלות ערך מוסף.

  • שיר – עטפו לתוך מחרוזת של שירים את הרגעים המאושרים ביותר בחיים, איך פתאום התאהבתם, ומדוע נפרדתם, ואיך מיד התחתנתם, על ילדכם הראשון, והנכד הראשון, כל חייכם יכולים להיות שזורים בן רגע בבתים ופזמונים מרגשים ומהממים, שיזכירו לכם באמת עד כמה אתם בני מזל.
  • סיפור – כשהייתי בת חמש, הוריי העניקו לי במתנה ספר, ספר מיוחד במינו, ספר בו הכוכבת הראשית היא לא אחרת מאשר אני..., רעיון לא רע בשביל מתנה הא? אם גם אתם רוצים להפוך את חווית הקריאה לקסומה במיוחד עבור ילדכם, שבצו את שמו בתוך עלילה מרתקת של ספר כרוך ומעוטר (ממש כמו ספר אמיתי, רק שהוא שלי!)...ואם מדובר כבר בילד מבוגר, אפשר לשלב עלילה קצת יותר מרתקת..

תמונה שווה אלף מילים...

את המשפט הנדוש הזה כבר שמעתם עשרות פעמים, אך הפעם המשמעות הזאת הופכת למתנה מיוחדת, המיועדת לאנשים שבאמת חשובים לנו...

  • קומיקס – מדובר במתנה נפלאה עם קריצה הומוריסטית. פנו לאיש מקצוע שייצור לכם קומיקס בו הגיבור הראשי הוא לא אחר מאשר אהוב ליבכם, בנכם, בתכם, אמכם או כל אדם יקר אחר, אשר עבורו ברצונכם ליצור מתנה מיוחדת באמת.
  • אלבום תמונות דיגיטלי – אלבום דיגיטלי לאירועים היפים של חיינו.
  • הדפסת תמונות - הדפסה של תמונות שקשורות לאירוע (ניתן להדפיס תמונות על קנבס או על קאפה)
  • קריקטורה – עוד מתנה מיוחדת ונפלאה, היא הכנת קריקטורה מצחיקה ליקירכם החשובים באמת....

להזמנה של תמונות מודפסות על קנבס או על קאפה אונליין ובמחיר מעולה >>