מתנות ליולדת

הנך נמצא כאן:

עוד על מתנות ליולדת:

- מגשי פירות חתוכים
- שיר בהקלטה אישית

קונה מתנות לאשה יולדת? קרא את המדריך הבא

אור חדש הגיח אל החיים, זאטוט קטן ומקסים, שבין רגע משנה לכולנו את החיים, והופך כל רגע קטן בחיי ההורים לשמחה גדולה ולאושר עילאי. ועכשיו רק נותרת השאלה, מה נקנה במתנה לאמא הטרייה? אם כן, בכתבה הבאה, תוכלו למצוא את הרשימה המלאה למגוון של מתנות ליולדת הטריה. אולם, טרם נעסוק במתנות, חשוב להקדיש כמה דקות לנקודות הבאות:

תוכן [ הסתר ]

ראשית, החליטו על תקציב המתנה. שנית, רצוי לשאול את היולדת עצמה האם יש דבר לו היא זקוקה. שלישית, רצוי לדעת האם מדובר בילד ראשון, שני או אחרון ? ואחרונה, לעולם אל תשכחו את מילת הקסם: "פתק החלפה".

ולאחר כל ההקדמות, נתחיל עם רשימת המתנות:

עוגה לאם יולדת
תמונה באדיבות בוטיק מתנות ליולדות אמילי'ס קייק

מתנות ליולדת

רשימת המתנות הבאה, תכלול הצעות למתנות המיועדות לאם הטריה ולא לתינוקה (אם כי האידיאל הוא מתנה המיועדת לאם ולתינוקה גם יחד).

 • זר שוקולדים מפרלינים משובחים - מתנה מתוקה, ייחודית, משמחת וטעימה.
 • זר פרחים - מתנה קלאסית ליולדת, אם כי חשוב לקחת בחשבון כי היא לא מתנה שימושית, ויולדות רבות מעדיפות, שלא למלא את חדרם בפרחים, אז שיקלו צעדיכם.
 • זר בלונים - מתנה שתמיד מעלה חיוך גדול, מדובר במתנת תשומת לב, שמיועדת לאנשים עם תקציב סמלי.
 • ערכת פינוק וטיפוח ליולדת - היא ללא ספק בין מתנות ליולדת הנפוצות והאהובות הן בקרב היולדות, והן בקרב הקונים. מדובר בערכה המשלבת מיני קרמים, משחות, שמנים וסבונים מפנקים, המעניקים לאם הטריה תחושה נפלאה של רכות ותשומת לב לגופה, שעבר שינויים מרחיקי לכת בעת ההיריון והלידה. שוב מומלץ ללכת על איכות, קרמים טבעיים ואורגנים הם היום הטרנד המבוקש, כמו גם ערכות הטיפוח היפות, אותן ניתן לרכוש בחנויות כמו: סבון של פעם, ללין, נרות בשנקין, ים המלח, ועוד.
 • תלוש מתנה - עוד המצאה מעולה, שהפכה לנפוצה בקרב חוג היולדות, היא תלושי מתנות ליולדת. אפשר להעניק תלושים לקניית בגדים לאם הטריה, בחנות בגדים מתאימה, וכמו כן, ניתן להעניק תלושי קנייה באחת מהחנויות המפורסמות לתינוקות, כגון: שילב, ילדותי ועוד.
 • פיג'מה חלוק רחצה נעלי בית - מתנה מפנקת, נעימה ורכה היא חלוק רחצה מגבת, או פיג'מה מפנקת, שתמיד תהיה מתנה שימושית עבור האם הטריה.
 • מנוי למגזין הורים או ספר הדרכה להורים (B- LIFE) - עשויה להיות מתנה שימושית ויעילה, בייחוד להורים טריים, שהביאו לעולם את ילדם הראשון.

מתנות ליולדת ולתינוקה

ואחרי העיון ברשימת מתנות ליולדת, נפנה לרשימת מתנות ליולדת ולתינוקה. חשוב לציין, שטרם קניית מתנות ליולדת ולתינוקה, חשוב מאוד לברר אילו מוצרים כבר יש ברשותה, על מנת למנוע כפילויות במתנות.

 • סלסלת פירות - מתנה מקורית מרשימה ומפנקת במיוחד היא מגשי פירות, מלאים בפירות טרופיים חתוכים ומוגשים בצורה ייחודית ומקורית. מדובר במתנה טעימה ומפנקת שכל יולדת תשמח לקבל במשלוח אישי גם לבית החולים וגם לבית.
 • ביגוד לתינוק - בגד גוף, מכנסיים, חולצה, שמלה, אוברול, חלוק רחצה וגרביים, הם רעיון מצוין עבור מתנות ליולדת ולתינוקה.
 • צעצועים - צעצועים רכים לגיל הרך, מגדל קוביות, ספר רך, אוניברסיטה, פליימוביל, משטח פעילות נייד, אלו רעיונות נפלאים עבור מתנות ליולדת ולתינוקה.
 • חולצת הנקה, תיק לעגלת תינוק, מנשא לתינוק, תיק החתלה, שמיכת עגלה, סל קל, כיס כיסא (כיסא אוכל נייד לתינוק), כיס טיטולים נתלה, סל כביסה מגש האכלה וסינר האכלה, כל אלו הצעות נהדרות עבור מתנות ליולדת ולתינוקה.
 • ספר ילדים, דיסק נעימות לתינוק (בייבי מוצארט), אלבום תמונות מעוצב לרך הנולד, כילה, שמיכה מעוצבת לתינוק, אביזרים לאמבטיה, מדבקות מעוצבות לחדר התינוק, כל אלו אף הם רעיונות טובים של מתנות ליולדת ולתינוקה.

מעל לכל זאת, אל תשכחו להוסיף ברכה יפה, ולהראות שבאמת איכפת לכם, כי אחרי הכול מה שחשוב באמת הוא הכוונה ולא המתנה, אז שיהיה בהצלחה עם קניית מתנות ליולדת ולתינוקה.

מתנות נוספות 

המתנה האידיאלית למוחות קטנים וסקרנים: מגדל הלמידה

מתנות יום הולדת

עיצוב בלונים ליום הולדת