מתנות לטו באב

הנך נמצא כאן:
תוכן [ הסתר ]

חג האהבה תמיד יהיה מסובך, לא משנה באיזה שלב אתם נמצאים במערכת היחסים שלכם.

אם רק הכרתם, מובן בהחלט שיהיה בכם הפחד מלהגזים או מלהתעלם. הפחד מלהיות גנרי מדי ולהביא מתנה קלאסית (מדי), כמו פרחים או שוקולד.

לתת סתם משהו בשביל להגיד שנתתם, לא שווה את המאמץ, בעיקר אם אתם עוד לא מכירים עד הסוף, את בן הזוג שלכם.

כאשר אתם מספר שנים במערכת יחסים, ייתכן שגם פה תתקלו בבעיה מאחר ואת כל המתנות שיכולתם לחשוב עליהן, נתתם כבר.

כשפברואר מתקרב, הכנו עבורכם מספר מתנות לפי סטטוס מערכת היחסים שלכם, כדי שתוכלו לדייק ולמצוא את המתנה המשמעותית, המושלמת-

כשעוד לא פגשתם את המיועדת

הדייט הראשון שלכם נפל (בטעות או לא) על יום האהבה? אל דאגה!

במקרה כזה, בשביל לתת את היחס ליום בו בחרתם לצאת לראשונה, תמיד תוכלו להביא מתנה קטנה ונוסטלגית. כזו שהייתם מביאים לאהובתם בבית הספר היסודי.

קופסא קטנה ושקופה המכילה בתוכה סוכריות קטנות יכולה לעשות את העבודה. כך, גם לא יצאתם נבוכים מהסיטואציה וגם יצאתם גדולים שזכרת ובכל זאת מצאתם דרך להתייחס לתאריך.

רק עכשיו אתם מתחילים להכיר

נפגשתם שבועיים לפני חג האהבה, אתם כבר מדברים על בסיס יומי ומתכננים דברים ביחד, אך חג האהבה עדיין מגיע מוקדם מדי בקשר שלכם. מה תעשו? איך להתייחס ליום הזה?

את הפרחים והשוקולדים אתם יכולים לשדרג בשלל ממתקי גומי ארוזים בצנצנת זכוכית מעוצבת. כך, המתנה שלכם תיראה מושקעת אך לא מושקעת מדי לקצב ההתקדמות שלכם.

יוצאים כמה שבועות

מערכת היחסים שלכם חדשה ומגיע לכם לחגוג אותה. מאחר ואתם כבר יותר מכירים אחד את השני, תרצו לחגוג ביחידות בבית.

תכנון הערב הביתי שלכם צריך להכיל בתוכו ארוחת ערב בשרית מושקעת, אחריה תפתחו בקבוק שמפניה לאיזו ברכה לשנה החדשה, ולאחר מכן תוכלו לבחור סרט טוב בנטפליקס.

יוצאים מספר חודשים

זה השלב במערכת היחסים שאתם נמצאים הכי הרבה בדרכים. בין אם מהבית שלכם לבית של בני זוגכם או ההיפך. כשגם לגברים מגיעים מתנות ביום האהבה, מתנות לגבר, האידאליות ביותר יהיו תיקים, חגורות, חולצה יפה.

אם אתם מספר חודשים ביחד, תיק גב איכותי יכול לשמח את בן הזוג ולעזור לו לעשות את המעברים בצורה קלה ונוחה יותר. כשמחפשים באמת מתנות לגבר, אפשר למצוא אותן.

זוגות שיוצאים כבר שנים, זוגות מאורסים וזוגות נשואים, סביר שידעו מה לקנות זה לזה, אך ההמלצה הטובה ביותר עבורכם, הזוגות הותיקים, היא לקנות מתנות ששניכם תוכלו ליהנות מהן, לא משנה למי המתנה באמת. הכי חשוב שתמשיכו ליהנות זה מזה, לאורך כל השנה.