מוצרים ממותגים לעסקים

הנך נמצא כאן:

מוצרים ממותגים הם ללא ספק סוכני השיווק הטובים ביותר עבור העסק שלכם. הם שימושיים, לרב מוענקים כמתנה ואם יש בהם מסר מעניין - הם עושים את העבודה טוב יותר מכל אחד אחר. ניתן להעניק אותם במסגרת רכישות לקוח, פגישות עבודה, כנסים ותערוכות ועוד.

מוצרים ממותגים - מה כדאי לבחור?

ניתן להדפיס כמעט על כל מוצר. עטים, לוח שנה, מכתבים, תחתיות לבירה ועוד. כשחושבים על המוצר המתאים, כדאי לבחור במוצר שיתאים לצרכים השיווקיים של העסק שלכם. האם המוצר נדרש להיות בשימוש יום-יומי או מספיק שהוא נמצא בחדר ולעיתים מקבל את החשיפה? האם יספיק לכם הדפס של שם החברה והסלוגן שלה, או שתרצו להדפיס את הלוגו ואפילו תמונה בגדול? האם תרצו מוצר שיתאים גם ללקוחות וגם לעובדים, או רק לקבוצה אחת?

מתנה מרגשת, מצחיקה ומקורית – יש כזאת?

אחת האפשרויות הטובות ביותר וגם הנפוצות ביותר היא חולצה עם הדפס. היתרון שבה, הוא שמי שלובש אותה "מוציא החוצה" את המסר בדרך הרבה יותר חזקה והופך לשגריר של העסק, וכך אתם מקבלים חשיפה משמעותית. ניתן להדפיס עליה בגדול, ולהוסיף אלמנטים מיוחדים מעבר לשם החברה והסלוגן שלה. בנוסף, חולצה היא מוצר שימושי במיוחד, ומצהירה על חיבור לחברה, בין אם היא נלבשת על ידי העובד ובין אם על ידי הלקוח. ניתן להשתמש בחולצות מודפסות לא רק למטרת שיווק ומיתוג הארגון אלא גם כמתנה לעובדים באירוע מיוחד.

סוגי חולצות עליהן ניתן להדפיס

ניתן להדפיס על מגוון רחב של חולצות – חולצת דרייפיט, חולצה שחורה, חולצת צווארון עגול וצווארון וי, סווטשרטים וכל אלה במגוון צבעים. מה חשוב לשים לב כשבוחרים את סוג החולצה? חשוב לבחור בחולצה שתהיה מתאימה לסוג ההדפסה ואף לגודל ההדפס. החולצה חייבת להיות איכותית וחזקה, כדי שתצליח לשרוד כביסה מבלי להשיל מעליה את ההדפס. מבחינה זו, חשוב במיוחד לעשות את ההדפס בחברה שמתמחה בתחום, ועובדת עם בדים וחומרים איכותיים בלבד.

לעצב לבד

לא צריך להיות מעצב גרפי בשביל לעצב חולצה מגניבה ומקורית, והיום אין צורך להסתפק בחולצה עם תמונה פשוטה. באתר של פיקס, המאפשר הדפסה על מוצרים אונליין, תוכלו לבחור מבין האופציות – להעלות לאתר עיצוב שיש לכם, ושם כבר ידאגו להתאים אותו לחולצה שבחרתם, או לעצב בעצמכם בתוך האתר, שלב אחר שלב בעזרת מדריך אינטרנטי פשוט ונוח. הדפסה על חולצה לא חייבת להיות בנאלית ונדושה, ואפשר ממש להתפרע – ציטוטים מצחיקים, המלצות, תמונות ועוד, וכל זה בהתאם למטרות העסק. מתנה לעובדים תעוצב בהתאם, ואילו כמוצר שיווקי החולצה תתמקד במסרים אחרים.

לרכוש מוצר ממותג בלחיצת כפתור

בעבר, היינו רגילים להגיע לחנות הדפסה על חולצות ולעשות הזמנה. היינו צריכים לעמוד בתור, למצוא איך להעביר את הקובץ המיועד להדפסה ולהמתין לא מעט זמן. היום - המיתוג הרבה יותר קל ומהיר, ואפשר לעשות הכל מהמשרד או מהבית, דרך פיקס. לא רק שעיצוב החולצה מתבצע באופן פשוט ונוח, גם החולצה המעוצבת תגיע ישירות לפתח העסק או הבית שלכם.