יום כיף מוצלח מוצלח מתחיל בהסעה

הנך נמצא כאן:
תוכן [ הסתר ]

כל עובד בכל חברה או ארגון יודע שיום גיבוש לעובדים לפחות פעם בשנה זה סטנדרט שאפשר למצוא ולקבל כמעט בכל מקום עבודה. המנהלים יודעים להעריך ולטפח את ההון האנושי ולא ממעיטים בבחירה נכונה של פעילות גיבוש מהנה שיוצרת חוויות חדשות ומספקת לעובדים זמן חופשי מעבודה, ומעמידים תקציבים נכבדים להפקת ימי כיף וגיבוש. כשנותנים תשומת לב לכל האלמנטים באירוע, זה מורגש היטב: הרכב או האוטובוס שבו ייסעו העובדים הוא תחילתו של היום, ומאפשר לעובדים להבין שהושקעו בהם מחשבה וכסף. והתחושות? מצוינות!

מה זה רכב הסעות VIP?

ישנן דרגות שונות של יוקרה ופאר בתחום של רכבי הסעות. רכב הסעות VIP ייראה כבר מבחוץ מפואר, יפה ואלגנטי מאוד. עוד לפני שנכנסים פנימה, אפשר יהיה לראות שמדובר ברכב שלא מסיע כל קבוצה או מתאים לכל אופי של טיול אלא ששומרים אותו עבור נוסעים מיוחדים שהנסיעה המפנקת דרושה עבורם. המושבים יהיו רחבים ונוחים במיוחד, תהיה אפשרות להטות את גב המושב על מנת לשבת או לשכב בנוחות מרבית, יהיה רווח גדול עבור הרגליים ומספיק מקום לאחסן חפצים ותיקים אישיים, מה שלא תמיד קיים ונוח ברכבי הסעות רגילים או כאלה שלא נחשבים ל- VIP. כאשר העובדים מגיעים לנקודת ההתכנסות לקראת יום הגיבוש, יש בהם הרבה מאוד ציפייה והתרגשות וכשהם ייראו איזה רכב הסעות מתקרב אליהם כדי להסיע אותם – אין ספק שהם ירגישו מיוחדים מאוד, אם השקיעו בהם ובחרו עבורם את הרכב היפה והמפואר הזה.

מה צריך לוודא שיש ברכב הסעות VIP?

ללא קשר לאם הנסיעה עומדת להיות ארוכה או קצרה – על מנת שגם הנוסעים ירגישו שהם יושבים בתוך רכב הסעות VIP, צריכים להיות בו כמה דברים או תוספות. הנה כמה דוגמאות לתוספות שחשוב מאד שיהיו בתוך רכב ההסעות ואז לבטח אפשר יהיה להתייחס אליו כאל רכב הסעות VIP –

  • מקרר מספיק גדול שאפשר יהיה לאחסן בו את כל הדרוש – שתייה שצריך שתישאר קרה, מוצרי מאכל ועוד.
  • שקעי USB להטענת טלפונים ניידים, כך שגם אם הטיול או יום הגיבוש אמור להימשך יום שלב – לא יהיה חשש מפני סוללה שתתרוקן.
  • טלוויזיה – כיום יש רכבי הסעות מיוחדים ויוקרתיים שיש בהם יותר ממסך טלוויזיה אחד על מנת שכל מי שיושב באוטובוס, לרבות בחלקו האחורי יוכל ליהנות מהתכנים שמוקרנים ומנעימים את זמן הנסיעה.
  • אינטרנט – רשתות אלחוטית WIFI כבר לא נחשבת כמותרות ובמידה ואכן מדובר בנסיעה ארוכה לאורך יום שלם, העובדים יוכלו לשמור על חבילת הגלישה שלהם ולעשות שימוש ברשת האלחוטית שמסופקת בתוך רכב ההסעות ובסביבתו הקרובה.
  • מושבים מפנקים – לא עוד מושבים סטנדרטיים של אוטובוס ציבורי, אלא מושבים רחבים, מפנקים, שלא מכאיבים בגף בנסיעה ארוכה ואפילו עשויים עור.

לבחור את חברת ההסעות המתאימה ביותר!

כמו בכל קבלת החלטה שקשורה בארגון יום הגיבוש, גם בחירת חברת ההסעות היא אתגר. ראשית, חשוב להגדיר מהם הצרכים והאביזרים שנדרש שיהיו ברכב ההסעה, כתלות במספר הנוסעים, גילם ומשך הנסיעה. ככל שהנסיעה ארוכה ומספר הנוסעים גדול יותר, כך יש צורך להעניק אקסטרה כדי להנעים את הנסיעה. לאחר מכן, מומלץ לפנות אל החברות שמספקות שירותי הסעות VIP ולוודא שהן אכן יכולות לספק את רכב ההסעות שהוגדר כמתאים ביותר.