אתנחתא של סרט

הנך נמצא כאן:
תוכן [ הסתר ]

אתם נמצאים בעיצומו של חיפוש קדחתני אחר מתנות מקורית ומושלמות במיוחד, אך עדיין אין לכם שמץ של מושג מה כדאי לקנות? סרטים רבותיי, סרטים.

אין ספק כי, בתי קולנוע משחקים תפקיד משמעותי בחיינו, בין אם מדובר בדייט ראשוני, או בילוי עם חברים, סרטים ממלאים חלק נכבד בחיינו.

הקולנוע, הפך לאחד מנכסי הצאן והברזל של התרבות האנושית, והוא מאפשר לנו לחוות חיים אחרים, לנדוד למחוזות קסומים, להרגיש ולהתרגש, לבכות ולשמוח, להתפעל ולהתפעם, לפחד ולכעוס - הנאה צרופה וחווייתית האהובה על כל אחד ואחת מאיתנו.

אז אם אתם מחפשים רעיון למתנה קסומה במיוחד, מדוע שלא תלכו על האופציה הבטוחה - סרטים?!?.

כיום, עומדות בפניכן מספר אופציות מקסימות למתנה ייחודים ברוח הסרטים, כגון הבאות:

  • רכישת כרטיסים לסרט בודד – מעוניינים להפתיע את בן הזוג ?, את החברה ? כל שעליכם לעשות הוא להזמין אותה ליציאה מפתיעה בבית הקולנוע. היום, אין צורך להידחק בתורות הצפופים ולדאוג כי לא יישארו כרטיסים לסרט שבו אתם מעוניינים לצפות, שכן יש באפשרותכם לרכוש כרטיסי קולנוע באינטרנט, ולהגיע בניחותא אל אולם הקולנוע, בלי דאגות מיותרות.
  • רכישת מנוי סרטים של בתי קולנוע - מתנה ייחודית, חווייתית ופונקציונאלית במיוחד היא רכישת מנוי לסרטים בסינימטק או בבית קולנוע איכותי אחר, שמציע סרטים איכותיים, סרטים אומנותיים, סרטים דוקומנטריים או סרטים זרים. זוהי מתנה שלבטח תשמח אנשים שאוהבים ללכת לקולנוע ולצפות בשלל סרטים יוצאי דופן.

אילו ג'אנרים של סרטים מוצגים בבתי הקולנוע כיום ?

באופן כללי, ישנם שמונה ג'אנרים של סרטים המככבים בקולנוע, לרבות: סרטי דרמה, סרטי קומדיה, סרטי מתח ופעולה, סרטי אימה, סרטי מאפיה ופשע, סרטים דקומנטריים, סרטי אנימציה וסרטי מחאה.

מעבר לכך, תוכלו לרכוש כרטיסים לארבעת קטגוריות הסרטים הבאות:

  • סרטים שוברי קופות – תחת קטגוריה זו נכללים סרטי הקולנוע ההוליוודיים שעברו את מכסת המיליון דולר הכנסות ומעלה, כגון: יום שישי ה – 13, הוא פשוט לא בקטע שלך, חטופה, וידויים של שופוהוליק, נער החידות ממומביי, הסיפור המופלא של בנג'מין באטן, מלחמת הכלות, מבצע ולקירי, ועוד.
  • סרטים זרים – תחת קטגורייה זו נכללים סרטי קולנוע זרים, שיוצרו בצרפת, איטליה, הודו, גרמניה, ספרד, ועוד, כדוגמת: כנופיית באדר מיינהוף, לחזור (וולבר של אלמדובר), בעיטה לחיים, עיר האלוהים (סיודאד דה דיוס – ברזיל), הפרפר ופעמון הצלילה (צרפת), אהוב אותי (ארגנטינה, ספרד), פרידות (יפני), ועוד.
  • סרטי אנימציה – תחת קטגוריה זו נכללים סרטי דיסני ופיקסר הפופולאריים או סרטי המיועדים לילדם ולמשפחות או סרטי אנימציה יפניים או אחרים המיועדים למבוגרים, כגון: עידן הקרח 3, קונג פו פנדה, הורטון שומע מישהו, מדגסקר 2 – הבריחה לאפריקה, איגור, השכן הקסום שלי טורטורו (יפני), וואלס עם באשיר (ישראלי), הטירה הנעה (יפני), המסע המופלא (יפני), ועוד.
  • סרטים ישראליים – תחת קטגוריה זו נכללים סרטים ישראליים, לרבות: בופור, וואלס עם באשיר, נודלס, הסודות, החוב, רק כלבים רצים חופשי, ללכת על המים, חתונה מאוחרת, ועוד.

לסיכום, אם אתם מחפשים מתנה מקורית, מרעננת, חווייתית, ופונקציונאלית. שתעלה חיוך על פני יקיריכם – סרטים הם המתנה המושלמת.