אלבום תמונות מבית Lupa

הנך נמצא כאן:
תוכן [ הסתר ]

ארבע שנים עברו חלפו מאז הטיול הגדול ההוא בדרום אמריקה, וטרם הכינותי אלבום תמונות להנצחת אחת מן התקופות היפות בחיי. רק המחשבה על הפרויקט המתיש הכרוך בהכנת אלבום תמונות אידאלי, לרבות: תהליך פיתוח התמונות היקר, קניית אלבום כיסים מתאים, סידור התמונות בסדר מתאים, מתוך תקווה שהאלבום לא יתפרק, כל אלו בנוסף לעצלנותי כנראה מנעו ממני לסדר את אחד האלבומים היותר יפים בחיי.

אבל הפלא ופלא, בדיוק לפני כשבוע בעודי חוגגת את יום הולדתי ה – 25, הופתעתי לגלות שחברותיי הכינו לי בהרבה אהבה והשקעה אלבום מתנה. לא היה זה עוד אלבום תמונות ממוצע, לא ולא, היה זה אלבום תמונה מבית LUPA, שהוא מעין ספר מעוצב בעל כריכה קשה המנציח את טיול חיי בדרום אמריקה באמצעות תמונות מהטיול הגדול. בכנות, לא חשבתי שאני אתרגש כל כך מהמעמד, אבל שכה יהיה לי טוב הייתה זו אחת המתנות המושקעות, המרגשות והיפות ביותר שקיבלתי בחיי.

סוף כל סוף, היה לי אלבום תמונות מעוצב בדיוק כמו שרציתי, עם כריכה קשה ויפה, עיצובים משגעים, צבעים עזים, כותרות שנונות וקולעות, איכות צילום גבוהה, וכל זה בשבילי לנצח נצחים!!. טוב, זאת לא הגזמה, אתם פשוט לא יודעים באיזה פרץ של דמעות נתקפתי בשל שלל הזיכרונות שהציפו אותי בעקבות אלבום תמונות זה, ולכן החלטתי שאני הולכת להפתיע את ההורים שלי לקראת "חתונת הכסף" שלהם ולעשות להם אלבום תמונות מושקע לכבוד יום נישואיהם ה – 25.

בהתחלה הייתי בטוחה, שמדובר במשימה קשה, שוודאי תיקח לי שעות, אבל הופתעתי לגלות את הקלות והפשטות שבדבר. כל שהייתי צריכה לעשות, כדי להכין אלבום תמונות מעוצב בכריכה קשה, היה להיכנס אל אתר לופה, לצפות בסרט ההדרכה, להוריד את תוכנת העיצוב בחינם אל המחשב האישי שלי, להתחיל במלאכת עיצוב האלבום וסידור התמונות, ותוך כשעה, לאחר הוספות, שינויים, הכנסת כתוביות ועוד, שלחתי את האלבום המוגמר להדפסה לאחר שקיבלתי אישור על ההזמנה, וקיבלתי אל ביתי באמצעות שליח אלבום תמונות ליום הנישואין של הורי לאחר שישה ימים. ולאלו, שעדיין מתלבטים הנה מספר שאלות נפוצות אשר יסייעו לכם להחליט.

לאילו אירועים אלבום תמונה מבית LUPA יכול להתאים כמתנה?

אלבום תמונות מעוצב עשוי להיות המתנה המושלמת לכבוד שלל אירועים חשובים לרבות: אלבום מתנה עבור ימי הולדת, חגיגת בני ובנות מצווה, חתונה, ברית, יום נישואין, טיול בחו"ל, מסיבת רווקות, ספר הריון ולידה, אלבום תמונות לרגל סיום התיכון, אלבום גיוס, או כל אירוע אחר.

מדוע כדאי לקנות אלבום תמונות מעוצב כמתנה?

ניתן למצוא מספר יתרונות במתנה מסוג אלבום מעוצב מבית LUPA:

  • מקוריות – במקום לרכוש עוד בושם או תכשיט תלכו על מתנה מקורית ומרגשת במיוחד, אלבום תמונה מעוצב.
  • נגישות ונוחות – במקום לכתת את רגלכם בין חנויות ומותגים יקרים, הישארו בבית ועצבו מתנה מושלמת לאנשים היקרים לכם, מבלי לזוז מהכורסא.
  • מחיר הוגן – Let's face it! הרי כולנו כיום נמצאים בקלחת המיתון, ואין לנו כסף רב לבזבוזים או מתנות, אבל בשביל האנשים שאנחנו באמת אוהבים, אין מתנה יותר מושלמת, מושקעת ומוערכת מאשר אלבום תמונה מעוצב במחיר הוגן ומוצדק.
  • איכות – "איכות היא לא מילה גסה", "אמרו חכמינו חז"ל", אלבום תמונות מעוצב מבית LUPA מבטיח לכם אלבום תמונה איכותי ומעוצב, בעל כריכה קשה, רזולוציית תמונות גבוהה, וטכניקת עיצוב מקורית.

לסיכום, אם ברצונכם להביא מתנה מושקעת במיוחד – אלבום תמונות מבית Lupa במתנה הוא התשובה הנכונה.