מתנות ליולדת

הנך נמצא כאן:

עוד על מתנות ליולדת:

- מגשי פירות חתוכים
- שיר בהקלטה אישית

קונה מתנות לאשה יולדת? קרא את המדריך הבא

אור חדש הגיח אל החיים, זאטוט קטן ומקסים, שבין רגע משנה לכולנו את החיים, והופך כל רגע קטן בחיי ההורים לשמחה גדולה ולאושר עילאי. ועכשיו רק נותרת השאלה, מה נקנה במתנה לאמא הטרייה? אם כן, בכתבה הבאה, תוכלו למצוא את הרשימה המלאה למגוון של מתנות ליולדת הטריה. אולם, טרם נעסוק במתנות, חשוב להקדיש כמה דקות לנקודות הבאות:

תוכן [ הסתר ]

ראשית, החליטו על תקציב המתנה. שנית, רצוי לשאול את היולדת עצמה האם יש דבר לו היא זקוקה. שלישית, רצוי לדעת האם מדובר בילד ראשון, שני או אחרון ? ואחרונה, לעולם אל תשכחו את מילת הקסם: "פתק החלפה".

ולאחר כל ההקדמות, נתחיל עם רשימת המתנות:

עוגה לאם יולדת
תמונה באדיבות בוטיק מתנות ליולדות אמילי'ס קייק

מתנות ליולדת

רשימת המתנות הבאה, תכלול הצעות למתנות המיועדות לאם הטריה ולא לתינוקה (אם כי האידיאל הוא מתנה המיועדת לאם ולתינוקה גם יחד).

  • זר שוקולדים מפרלינים משובחים - מתנה מתוקה, ייחודית, משמחת וטעימה.

מתנות ליולדת ולתינוקה

ואחרי העיון ברשימת מתנות ליולדת, נפנה לרשימת מתנות ליולדת ולתינוקה. חשוב לציין, שטרם קניית מתנות ליולדת ולתינוקה, חשוב מאוד לברר אילו מוצרים כבר יש ברשותה, על מנת למנוע כפילויות במתנות.

  • סלסלת פירות - מתנה מקורית מרשימה ומפנקת במיוחד היא מגשי פירות, מלאים בפירות טרופיים חתוכים ומוגשים בצורה ייחודית ומקורית. מדובר במתנה טעימה ומפנקת שכל יולדת תשמח לקבל במשלוח אישי גם לבית החולים וגם לבית.

מעל לכל זאת, אל תשכחו להוסיף ברכה יפה, ולהראות שבאמת איכפת לכם, כי אחרי הכול מה שחשוב באמת הוא הכוונה ולא המתנה, אז שיהיה בהצלחה עם קניית מתנות ליולדת ולתינוקה.